•  

Ubytování

Nabízíme ubytování v areálu budovy bývalé školy. Možnost využití: tábory, školení, soustředění, oddychové pobyty apod.  Kapacita budovy je 47 lůžek. Podkroví jsou tři pokoje po dvou l a jeden po šesti lůžkách + marodka se sprchou a umyvadlem. Prvním  patře jsou celkem čtyři pokoje:  jeden s deseti lůžky, jeden s osmi lůžky, jeden s šesti lůžky, jeden s pěti lůžky a jeden dvěmi lůžky. Přízemí je jeden pokoj dvěmi lůžky, kuchyň, jídelnu, sociální zařízení (oddělené pro muže a ženy), toalety, úklidovou místnost a vstup do sklepa. 

Kuchyně  je vybavená velkým kuchyňským  sporákem na PB s elektrickou troubou, malým kuchyňský sporákem na PB s elektrickou troubou, smaženkou, velkým kuchyňským robotem s příslušenstvím, malým robotem příručním, mikrovlnnou trou­bou, varnou konvicí, dva pracovní stoly z nerezu, nerezové nádobí včetně nutného příslušenství, nerezový dvoudřez se sprchou. Jídelna vybavená 80 ks sad nádobí, příborů z nerezu včetně polévkových mís.

Sociální zařízení: 2 x sprchy ženy s 2× VC, 2× sprchy muži s pisoárem, umývárna muži s 2× VC. V prostorách bývalého sklepa vybudovaná elektrická sauna pro osm účastníků se sprchou, krbem a malou místností pro posezení.

Budova je centrálně vytápěna, zdroj tepla  je plynový kotel na PB. Ohřev teplé vody zajišťují dva kombinované bojlery o objemu celkem 400 l teplé vody. 

V celém areálu ještě možnost ubytování: V „Přístavbách“- tři pokoje po třech lůžkách jeden po šesti lůžkách. V šesti chatkách  po dvou lůžkách. Kapacita celého areálu 74 lůžek.

Za budovou je prostor s travnatým povrchem k různým aktivitám a hřiště s živičným povrchem. Celý ubytovací areál je oplocen a je uzamykatelný.

Ceny ubytování:

Celý areál – 2600 Kč/ jeden den

Budova     -  1800 Kč / jeden den

Energie:

Plyn                                     76 Kč/1m3

Eletrická energie                6 Kč/ 1Kwh

Vodné                                  52 Kč/ 1m3

Stočné                                 26 Kč / 1m3

Likvidace komunálního odpadu 45 Kč/ pytel Compag

Povlečení:

Kapna                                   22,50 Kč/ ks

Prostěradlo                        16,50 Kč/ks

Polštář                                 11,00 Kč/ks

Ostatní

Poplatek za jednoho psa v budově školy  - 100 Kč/den

V Případě zájmu o pronájem fotbalového hřiště v Borovicích. kontaktní osoba M Bendlová tel 737310103 email MGeisslerka@seznam.cz

Cena za jeden  den pronájmu se socicálním zařízení a kabinou   1000 Kč

KALENDÁŘ VOLNÝCH A OBSAZENÝCH TER­MÍNŮ

  Prosím čekejte...